Сантехнічні роботи цілодобово 0930350681. Послуги сантехніка, аварійна прочистка каналізації у Львові. Оперативно, доступна ціна.
Ванна кімната – місце, де люди приводять себе у порядок, змивають й бруд, і й втому. Тому дуже важливо позбуватися запаху з каналізаційних труб у ванній. Адже у складі мийних засобів, гелів для миття та мила знаходяться ароматичні пахучі речовини, які допоможуть розслаблятися, підіймають настрій. Чи підбадьорюють перед роботою. Але приємний результат швидко зникає, його нівелюють неприємні запахи каналізації.
Проблему можна розв’язати й спеціальною хімією. Але надалі, треба відразу розбиратися чому з труб появився неприємний запах. Тільки тоді вона не виникне знову.
Затхлість повітря з’явиться не обов’язково через якусь мокру ганчірку. Причини неприємного аромату із каналізації у ванній кімнаті можуть бути різні:
порушилася робота гідрозамикача (сифону);
виникло засмічення труб – відповідно потрібне прочищення каналізації;
ненадійно закріплені сполучні елементи.
Дехто маскує неприємні запахи із каналізації освіжувачами повітря. Це не вихід, ситуація погіршиться. Тому обов'язково необхідне з'ясування причини виникнення запаху з труб та усунення їх – тільки тоді вдасться позбавитися цієї проблеми. Відповідно на запитання «запах із каналізаційних труб є, що робити?» відповідь одна – з'ясувати, від чого це трапилося.
Головні проблеми, пов'язані з некоректною експлуатацією гідравлічного затвора та сифонів:
Провисання гофри. Матеріал такої труби має властивість втрачати пружність та інші позитивні якості. Через це обов'язково виникають проблематичні нюанси. Якість на це не впливає – у будь-яких гофрованих виробів поступово виникають провисання. Це неминуче. Гофра з часом замінюється.
Якщо сифон неправильно встановити, теж виникають труднощі при експлуатації. Ця проблема часто не нова для тих, хто власноруч виконує сантехнічні роботи, не запрошуючи майстрів. Адже монтаж сифона потребує дотримання певних вимог – навіть невеликі помилки призводять до неприємних ситуацій.
Рекомендовано слухати звуки стікання рідини до зливу. Незрозумілі булькання, шарудіння вказують на зірваний гідрозамикач. Це показує на відсутність рідини у приладі. А вона є перешкодою для проникнення в приміщення каналізаційного смороду. Також, це провокує утворення вакуумних корків у стояку. Тому, запідозрили неправильне функціонування гідравлічного замикача – вживайте заходи. Не виправити цю ситуацію, запах каналізації у ванній залишиться назавжди.
Трапляються такі:
Неграмотно занурили патрубок. Тому є проникнення неприємного аромату до приміщення простором між рідиною і сифонними стінками.
Розтягування під час установки гофрованого патрубка. Недбало здатні спрацювати й не дуже досвідчені сантехніки.
Вкорочена сифонна перегородка. Внаслідок цього водяний замикач дуже маленький, відбувається періодичне зривання і витікає вода. Щоб виправити – потрібна заміна сифона.
Розігнулася труба з гофри. Тимчасово повернути її у нормальний стан, зафіксувавши ізострічкою. Але пам’ятайте, потрібна нова трубка.
Неправильно встановили сифон (наприклад, перевернутий вигляд).
Сантехніка не експлуатується. Тривалий застій рідини інколи стає причиною випаровування з сифона. А саме вона не пропускає з каналізації, утримує їх там, погані запахи.
Подібні ситуації зазвичай – головні причини неприємного аромату у ванній кімнаті. Засмічення каналізаційних труб виникають і при короткочасному функціонуванні каналізації. Утворюється і невеликий наліт, й справжнє загнивання і цвіль у мережі. Навіть бактеріальна діяльність проявлятися починає.
Виникнути неприємний запах із каналізації у ванній може і при занадто малому діаметрі стояка. Нормативно – ≥ 11 см. Менше, – проходження стоків стає утрудненим, і тому появляється засмічення, яке призводить до виникнення неприємних ароматів у ванній.
Тоді виникає проблема заміни труб на більший діаметр. При цьому самостійна спроба може погіршити ситуацію. Потрібні послуги сантехніка.
Достатньо легких викривлень вентиляційної магістралі, чи відхилення від запланованого розміщення, щоб стало чути неприємний запах у ванній. До того ж при тривалій експлуатації виникають нальоти всередині труби. Значить потрібна прочистка трубопроводу для відновлення його функціонування.
Щоб не допустити цього, бажано проводити періодичні огляди вентиляції та своєчасно прибирати забруднення – потенціальні джерела смороду.
Причини утворення конденсату на каналізаційних трубах – температурна різниця між зовнішньою та внутрішніми поверхнями трубопроводу. Через неї може з'являтися грибок та пліснява від яких виникає неприємний аромат. Вони ще й для здоров'я дуже шкідливі. Грибок утворюється саме в місцях де підвищена вологість повітря. Позбуватися його дуже складно.
При постійному спостереженні за станом труб цієї проблеми можна не мати. Якщо виявили конденсат, трубопровід треба протерти й утеплити. Це заважатиме великим температурним перепадам та утворенню слідів вологи.
Труби необхідно розташовувати доступно. Якщо доступ до них утруднений, усувати конденсат важко. Маленька тріщинка здатна призводити до ситуації, коли потрібне розбирання чималої частини трубопроводу, щоб діставатися до неї.
Розгерметизація також призводить до виникнення неприємних запахів з каналізації. Тому бажано підкручувати всі трубопровідні з'єднання з різьбленням. Або замастити герметиками дірки та стикування.
Однак це допомагає лише на невеликий час – труби з пошкодженням рекомендовано повністю замінювати.
Що робити – запах із каналізації у ванній:
Провисла гофрована трубка – скористаємося фіксаторами. Гофра займе природне становище – неприємний запах видалиться.
Деякий період часу сантехнічні пристрої не будуть використовуватися – треба в сливи заливати трошки рослинної олії для створення плівки, яка уповільнить випаровування рідини.
Розгерметизація труб – герметиком заробити з'єднання.
Засмітився трубопровід – прочистка каналізації. Використовується вантуз, або спеціальний трос. Також можна спеціальними засобами, наприклад «Кротом», «Domestos». Вони ефективні, знищують бактерії, але можлива руйнація гумових прокладок.
Є і народні засоби:
Гірчичний порошок – засипається до отвору та заливається кип'ятком.
Позбавляє турбот й хлорний розчин. Але він має негативний вплив на труби.
І звичайна сіль, – у злив, десять хвилинок пройшло – змити.
Пару столових ложок звичайної соди залити окропом, виходить бурливий розчин – в слив.
Ці методики добрі при профілактичному обслуговуванні – не буде засмічень і відсутній неприємний запах з каналізації. Рекомендована щомісячна прочистка труб каналізації якимось з перерахованих методів.
Запобігати легше, ніж виправляти.
Найголовніше – регулярний огляд мережі, щоб виявити протікання, тріщини та інші дефектів. Також слідкувати за конденсатом.
Профілактика:
Регулярне провітрювання ванної кімнати. Прийняли душ, ванну – в приміщенні накопичення вологи. Це не найкраще впливає на атмосферу, утворюється неприємний аромат. Двері у ванні кімнати постійно не закривати – інколи їх відчиняти.
Періодичне очищення зливних отворів сантехнічних приладів. Адже у каналізації накопичується волосся, жир, залишки мийних засобів. Це все гниє та викликає неприємні аромати. Тому необхідність – регулярне прочищення каналізаційного зливу – щомісяця. При цьому краще використовувати народні методи, якщо зливні отвори забруднені незначні.
Для запобігання засмічення місць зливу встановити спеціальну сіточку.
Звертайтеся, щоб позбутися запаху з труб у ванній у Львові. Також дрібні та складні сантехнічні роботи Львів. Якісна прочистка каналізації у Львові. Встановлення бойлера. Ремонт бойлера.
Телефонуйте. Професіонал сантехнік терміново надасть допомогу.
Читайте: «Яка ванна краще − акрилова або сталева, як вибрати ванну». "Встановлення батареї опалення, етапи проведення".