Сантехнічні роботи цілодобово 0930350681. Послуги сантехніка, аварійна прочистка каналізації у Львові. Оперативно, доступна ціна.
Басейн – це штучний резервуар наповнений водою, без природної системи очищення. Застій рідини стає причиною накопичення різноманітних шкідливих домішок – бактерій, пилу, волосся тощо. Видаляються ці забруднення спеціальним пристроєм фільтрації. Це – скімер для басейну. У статті сантехнік професіонал розповідає, як зробити скімер для басейну.
Скімер – пристрій для чищення відкритого басейну. Він збирає сміття з водної поверхні. Його можна зробити з доступних матеріалів власноруч буквально за пів години.
Переваги:
низька собівартість;
простота виготовлення;
можна застосовувати залишки матеріалів після будівництва або ремонту.
Недоліки:
зовнішній вигляд;
потрібне робоче місце та інструменти для роботи.
Розглянемо порядок дії для збирання скімера з каналізаційних труб.
Необхідні матеріали:
пластиковий трійник 110/50 мм;
заглушка для пластикової труби Ø 110 мм;
з'єднувальна муфта;
вентиляційна труба діаметром 100 см та дифузор;
гумовий перехідник 50/25 мм;
алюмінієва труба Ø 25 мм.
Для виготовлення саморобного скімера вибирають сірі пластикові труби, оскільки вони:
малої ваги;
прості в оброблюванні;
гармонують з іншими матеріалами басейнів.
З однієї сторони трійника встановлюється пластикова заглушка, з іншого — надягається сполучна муфта. Попередньо знімається гума ущільнювача на вільній стороні, що не стикується з трійником.
Далі від вентиляційної труби відрізаємо шматок довжиною близько 30 см. Його вставляємо в сполучну муфту (жодного ущільнення в цьому випадку не потрібно).
Наступний етап – вирізаємо серцевину в кришці решітки вентиляції. За фактом, у нас має вийти обручка.
Після цього на вентиляційну трубу укладаємо сітку з вентиляційних ґрат і потім вставляємо в трубу сам дифузор.
Вентиляційну трубу з дифузором всередину сполучної муфти. Ще раз звертаємо увагу, що гуми ущільнювача з цього боку бути не повинно.
На завершення треба лише вставити в трійник гумовий перехідник і встановити трубку Ø 2,5 см (з алюмінію або нержавіючої сталі).
З пінопласту необхідно вирізати кільце із внутрішнім діаметром 100 мм, щоб воно надягалося на вентиляційну трубу. В такій ситуації пінопласт виступає як поплавець.
Корпус саморобного скімера вставляємо в отвір у басейні для забору води.
Після цього треба лише встановити вентиляційну трубу з дифузором та поплавком. Скімер встановлений та готовий до роботи.
Велике сміття у вигляді листя тощо залишиться на сітці, а дрібний потрапить у фільтр помпи.
Використовують саморобний скімер у міру потреби. Вистачає приладу на 1 – 2 «сеанси» по 15 – 20 хвилин на добу. Після кожного використання фільтрувальну сітку промивають.
Якщо бажаєте встановити скімер для басейну у Львові, телефонуйте. Також виконуємо інші сантехнічні роботи. Робиться: прочистка каналізації у Львові; встановлення бойлера; ремонт бойлера у Львові: якісно та швидко; установка сантехніки.