Сантехнічні роботи цілодобово 0930350681. Послуги сантехніка, аварійна прочистка каналізації у Львові. Оперативно, доступна ціна.
Деякі люди намагаються зрозуміти, чому пральна машина пахне як каналізація. Здавалося б, всі прання робляться за інструкцією, якісними пральними засобами. На перший погляд, відсутні причини для виникнення подібних проблем. Однак машина пральна смердить, і з цим обовʼязково маємо щось зробити. Зʼясуймо звідки неприємний запах з пральної машини, і як позбутися смороду з пралки.
Питання – "що робити коли з пральної машини несе каналізацією», зустрічається постійно. Для того, щоб розвʼязувати цю проблему, потрібно розібратися, чому зʼявляється поганий запах з пральної машини. Зустрічається кілька причин:
Прання в економ-варіанті при занадто низькій температурі. Звичайно, полоскання потім скорочене. Мікрофлори не видаляються, а залишаються у машинці.
Іноді в одязі знаходяться крихти, шоколадні ту цукеркові фантики, різноманітна органіка – потенціальне джерело розповсюдження ароматів.
Інколи, завершивши прання, люди щільно закривають праску, формуються сприятливі умови для росту бактерій.
Каналізаційний запах з пральної машини внаслідок низької якості пральних порошків або засобів.
Пахне каналізацією і накип на ТЕН. Він сідає на дно, і складно видаляється.
Шланг неправильно підключений при установці пралки. Якщо ви відчуваєте запахи каналізації зі зливу пральної машини, то немає гідрозасувки. Порожнина у системі з'єднана з внутрішнім простором машини.
Головна причина смороду у пральній машині – забруднення, нашарування у патрубках, на різних елементах. Прилад експлуатується постійно, чищення повністю зсередини здійснюється рідко. Барабан не брудний зазвичай, і неможливо зазирнути під нього. Ось і відповідь на питання, чому пральна машина смердить каналізацією. Засмічення є, але не видне. Всередині залишається волога, завдяки чому розвиваються бактерії. Якщо не видаляти її, неприємні запахи у пралці збережуться і посиляться.
Отже, чому пральна машина пахне каналізацією і що робити. Ми розібралися з першим питанням, тепер розглянемо шляхи його розвʼязання. Перш за все, слід усунути причини виникнення запаху у пралці:
періодично інтенсивне прання, щоб ліквідувати засмічення та скупчення мікроорганізмів;
перед тим, як помістити речі, потрібно перевірити кишені, вивернути їх;
прання завершилося – відкрити кришку (або щільно не закривати її);
застосовувати якісні порошки та пральні засоби;
частіше проводити прочищення, промивання внутрішньої частини машини.
Також перевірити підключення пральної машини. Корисно міняти трубки. Якщо запах з пральної машинки чути зі зливного шланга, його необхідно промити й розмістити так, щоб він трохи провисав (у вигляді літери U). З'явиться гідрозамикач, який відрізає порожнину системи від машини.
Що робити, якщо пральна машина пахне каналізацією після цього? Ми повинні очистити машину, прибрати накип. Склад води в системі водопостачання сприяє швидкому і рясному виникненню вапняних осадів на ТЕН та іншій поверхні. Таким нальотом руйнуються ущільнення з гуми, створюються тріщинки на шлангах. Рухомі частини, забиваються накипом, втрачається легкість їх руху, вони ламаються. Крім того, зʼявляється стійкий каналізаційний запах з пральної машини, що важко видаляється.
Необхідні термінові заходи:
Купити та встановити водяний фільтр. Це не дешеве задоволення, але запах каналізації з пральної машини зникне.
Якщо немає можливості встановлення фільтра для води, використовуйте пом'якшувачі рідини. Їх ефективність ще не повністю визначена, але більшістю користувачами відзначається помітна користь від їх застосування.
Також можна видаляти накип з пральної машинки лимонною кислотою. Залити 100-200 г у лоток машинки, встановити температуру на 90° і почати прати. З практики відома висока ефективність цього методу очищення пралки.
Якщо відсутній накип, машинка чиста та доглянута, сморід каналізації з пральної машини не з'явиться. Треба постійно контролювати стан і чистоту приладу, щоб не створювалися умови для розповсюдження мікрофлори.
Якщо пральна машина пахне каналізацією, слід відразу реагувати. Однак краще профілактичними заходами займатися – дозволяють уникнути виникненню запахів, зберігаючи компоненти машини в цілості. Рекомендовано періодично робити:
До прання потрібно вийняти відсік для порошку і ретельно протерти його. Витерти гніздо від нього. Окрема увага повинна приділятися гумовим елементам (прокладкам).
Бажано очищати зливний фільтр. Звичайно знаходиться в нижній частині машини, має вільний доступ. Видалення своєчасно органічних речовин виключить запахи.
Через місяць, два прочищати нагрівальний елемент за допомогою спеціальних засобів або лимонної кислоти.
Щомісяця запускати машину в режимі кип'ятіння протягом тривалого періоду часу. При цьому користуватися пральними засобами з хлором.
Не зловживати ополіскувачами, кондиціонерами. Багато нашарувань утворюється через них.
Тільки якісними пральними порошками користуватися. Вони не обов'язково дорогі, є багато бюджетних з гарною ефективністю. Надмірно економити великі витрати можуть бути.
Дотримуючись цих нехитрих правил, можна не допустити появи з пральних машин смороду каналізації. Буде збільшено експлуатаційний термін головних вузлів, деталей з гуми та ущільнювачів. Профілактичні заходи не займають тривалого часу, але мають значний ефект.
Звертайтеся, якщо потрібне підключення пральної машини у Львові. Виконуємо сантехнічні роботи Львів. Установка посудомийної машини. Ремонт сантехніки. Заміна змішувачів. Відеообстеження труб. Знайти протікання води Львів, Винники. Установка водяних лічильників.
Сантехнік Львів працює щоденно, включно субота-неділя.
Також ремонт бойлера. Якісна прочистка каналізації.