Сифон для умивальника: матеріали виготовлення та як зібрати (послуги сантехніка)

Телефонуйте, щоб замовити виклик сантехніка у Львові. Сантехнік розповідає про те, як правильно встановлювати сифон для вмивальника, як його збирати на місці встановлення умивальника. Також майстром надається корисна інформація о матеріалах, з яких сифон виготовляється. Пропонуються практичні поради щодо поводження з різноманітними сифонами.

 Матеріали виготовлення сифонів

 Сантехнік повідомляє: сифон виготовляють з металу або пластику. Металеві вироби коштують дорожче, але завдяки глянсовій поверхні виглядають привабливішими. Їх вибирають у тому випадку, коли затвор залишається видимим. Якщо пристрій приховано від погляду, зазвичай встановлюють пластик. Що стосується фактичного ресурсу, то якісний пластик, як стверджує сантехнік у Львові, при дбайливому поводженні здатний прослужити довше за сифон з нержавіючої сталі.

Можна вибрати пристрій, у якого декоративна накладка із сіткою виготовлена з металу. Якщо дивитися в область горловини раковини, ванни або душового піддона, то будемо бачити тільки блискучу сталь, тоді як пластикові елементи залишаються прихованими.

 Корисні поради надає сантехнік

 Щоб сифон з гідро затвором не пересихав при тривалому невикористанні, залишаючи його на тривалий період, треба налити трохи олії. Вона створює поверхневу плівку, зменшуючи фактичне випаровування рідини. По чверть склянки олії заливається у кожну мийку, умивальник, горловину ванної чи душової.

Для запобігання частому засміченню сифона необхідно подбати про встановлення дрібної захисної сіточки на горловину зливу. Особливо це актуально для кухонної раковини. Сітка затримуватиме великі частинки сміття.

Сантехнік попереджає, що треба проводити профілактичне очищення сифона на кухні хоча б раз на кілька місяців. Це дозволить виймати накопичене в ньому сміття, запобігши тим самим переповненню. Прочистка сифона раковини запобігатиме поганому зливанню і руху сміття далі в каналізаційну трубу, що загрожує появою непрохідного засмічення в складному для прочистки місці.

 Як зібрати сифон для умивальника

 Сантехнік Львів каже, що у самому збиранні сифона труднощів немає. Щоб збирати сучасні сифони не запасаємося масою обладнання, адже сьогодні сифон легко збирати вручну. На деяких кроках складання сифона користуємося викруткою.

Сантехнік не рекомендує запасатися герметиками при складанні сифонів. Більшість цих сантехнічних приладів надійні й не потребують додаткових захистів від протікання. А з герметиком при майбутньому розбиранні сифона в майбутньому для чищення будуть проблеми.

Зазвичай, з кожною моделлю в комплекті є схема складання з поетапним вказанням всіх дій. У інструкції збору сифона показується, як здійснюється кріплення деталей.

Перед самою збіркою переконуємося у наявності всіх елементів та їх справності. Окрема увага приділяється гумовим прокладкам – на них повинні бути відсутні порізи та тріщини. Сантехніком рекомендується працювати у рукавичках.

 Інструкція зі збирання сифона

Нічого не здійсненного немає. Сантехнік приводить алгоритм дій:

Окремо сантехнік каже про встановлення сифона напівавтоматичного. У цих моделей є додаткові деталі, тому складання таких сифонів стає складнішою справою. Щоб правильно зібрати цей сифон, дотримуватися необхідно певного алгоритму:

Як видно з перерахованого, складати сифон легко. Головне, впевнений сантехнік Львів, − надійне закріплення всіх деталей. І не ігнорувати о гумові прокладки, що запобігають протіканням сифона для вмивальника.

Звертайтеся, якщо потрібен сантехнік у Львові, щоб встановити сифон та вмивальник. Виконуємо будь-які сантехнічні роботи у Львові. Ремонт унітаза, заміна змішувача, встановлення посудомийної машини, встановлення бойлера Львів, чистка бойлера та колонки газової.