Виконуємо монтаж і підключення бойлера у Львові. Накопичувальний електро бойлер є одним з найпоширеніших типів приладів для нагрівання води. У порівнянні з проточними, або з газовими колонками у нього переваги: накопичується обсяг теплої рідини, незалежно від газового трубопроводу; добре регулюється, програмується; з невисокою електричною потужністю − 1,5-2,5 кВт; можна користуватися гарячою водою на малій протоці. Конструкція, підключення нагрівача, експлуатація не складні. Він відмінно замінює центральне ГВП. Далі розглядаємо як під’єднати електричний бойлер, щоб забезпечити безпечну та довгострокову експлуатацію.

Підключення електричного бойлера: монтаж бойлерів на стіни

Прилад прикріплюється на стінки. Передбачаються спеціально пристосовані кронштейники. Комплект з кріпленням купляється. Звичайно пластиковими дюбелями з гвинтами-гаками. Стандартне кріплення радять на повнотілих поверхнях (бетоні, цегляні, камінь).

Якщо монтаж бойлера здійснюється на газобетоні, пінобетоні, іншому порожнистому матеріалі, надійніше узяти спеціальний розпірний чи хімічний анкер. Закріпляти різьбовими шпильками з гайками та шайбочками.

Редуктор тиску води

У водопроводі трапляються скакання тиску, або тиск перевищує допустимі. Тоді наступає час встановлення водяного редуктора. Найбільш актуально для поверхів 1-2-3. Ставиться на вводах у будинки (квартири) за вхідними кульовими кранами.

Він вирівняє тиск, і захищатиме від гідравлічних ударів і накопичувальний бойлер, й інші важливі структурні компоненти − теплообмінники двоконтурних котлів, змішувачі, рециркуляційна помпа, триходові клапани. Для візуального контролювання тиску краще редуктор і манометр.

Термостатичний клапан

Корисним доповненням стають термостатичні змішувальні клапани. Створюють у системах гарячого водопостачання рівні, заздалегідь встановлені, температури, виключають ймовірні опіки й т.і.

Змішування гарячих і холодних потоків відбувається у клапані-термостаті. Робиться необхідна комфортна температура.

Однак для установки потрібне врізання ще одного трійника в трубу холодної води.

Підключення та монтаж бойлера − крани

На системі холодного водопостачання ставимо кульовий кран (КК). За ним місце клапана запобіжного (КЗ) і трійника з дренажним краником. На гарячому трубопроводі також облаштовується КК. Ця пара замикає подавання холодної й відведення нагрітої води при обслуговуваннях, перевірках, коли проводиться заміна бойлера.

Краником на трійничку над КЗ зливається рідина.

Важливо пам’ятати, призначення кульових кранів − повне перекриття потоку − регулювання проводити не можна.

Запобіжні клапани

Один з головних елементів конструкції обв'язки під час підключення бойлера. Коли здійснюється монтаж бойлера йому приділяється особлива увага. Виконуються функції:

  • скидається вода при розширеннях при нагріванні;

  • унеможливлювано наявність зворотних потоків.

У нього вбудовано зворотний клапан. При зростаннях тисків скидання води відбувається штуцером спеціального патрубка.

КЗ відкривається примусово ручкою вручну.

Багато монтажників при придбанні водонагрівача рекомендують заміну вкладеного китайського запобіжного компонента якісним виробом відомої торгової марки. Це підвищить безпечність, адже, загальновідомо, значна частка аварійних ситуацій відбулася після виходу з ладу цього приладу.

Підключення бойлера до електромережі

Робиться спеціальним дротом у три жили. У місцях вільної доступності, як у квартирах безпосередньо, рекомендовано встановлювати діфавтомат. При відсутності УЗО не обійтися без подвійного автомата. Розетки беруться ip44.

Неправильні підключення бойлера

Експлуатується під тиском (безнапірні мало застосовуються), з суттєвими обсягами гарячої води. Яка шкода від розривання і як важливо під’єднати бойлер правильно!

Ось найчастіші помилкові дії під час підключення електричного бойлера:

  1. Установка зворотних клапанів замість запобіжних. Вони не скидають воду. Нагрівання, виникатиме надлишковість тиску, що не зменшуються внаслідок спускання рідини.

Наслідки – деформаційні процеси й пориви баків, видавлюються прокладки, порушується герметичність, протікає. Ймовірний вибух нагрівача.

  1. Немає запобіжного клапана. Буває, якщо користувачі вважають, що в мережі водопостачання тиски невисокі, а тому запобіжний елемент під час підключення бойлерів не потрібен.

Не правильно. Температура зростає, вода має здатність розширюватися, тиск підвищується. Нагрівач здатний зламатися з наслідками, як у наведеному вище випадку.

Також, якщо немає КЗ, при раптовому зменшенні у трубі що подає тиску, рідина витікає з бака. Це приводить до зламання Тена, тому, що бойлери функціонують наповнені.

Кип’яток, тиск й електроенергія − небезпечно "сусідство". Для підключення електричного бойлера бажано запрошувати професіоналів: електриків, сантехніків. Користувачу тоді не загрожуватиме небезпека, і агрегат протримається набагато триваліший термін.

Дотримання вимог безпеки при під час встановлення бойлерів у квартирах та будинках − найважливіша умова правильної безаварійної експлуатації. Звертайтеся! Якісно виконуємо монтаж і підключення бойлера у Львові.

santekhnichni roboty Lviv